...

ДПСС почала формувати списки експортерів гороху до Китаю

автор Roman Cheplyk
пʼятниця, квітня 3, 2026
1 ХВ
ДПСС почала формувати списки експортерів гороху до Китаю

Документи про фітосанітарні процедури за 2025 рік подають до 20 квітня

Держпродспоживслужба розпочала формування переліків підприємств, які зможуть експортувати горох і продукти його переробки до Китаю. Йдеться про списки виробників, експортерів, а також підприємств із переробки чи зберігання.

До переліку експортерів уже внесено три українські компанії, ще чотири — до списку виробників, які вирощують горох для китайського ринку. Китайська сторона також зареєструвала два українські підприємства зі зберігання та переробки, що відповідають фітосанітарним вимогам.

У ДПСС рекомендують ознайомитися з Дорожньою картою експорту гороху до Китаю (Pisum sativum L.) та використовувати зразки заяв, розміщені на сайті служби.

Для включення до переліків необхідно подати документи, що підтверджують проведення фітосанітарних процедур у 2025 році. Кінцевий термін — 20 квітня 2026 року.

Вам буде цікаво