Група ДТЕК отримала грант від Норвезького агентства з питань розвитку та співробітництва Norad для підготовки будівництва Полтавської вітроелектростанції потужністю 650 МВт.
Проєкт має стати найбільшою ВЕС в Україні та одним із ключових елементів енергетичної стійкості.
Грант у розмірі 5,5 млн норвезьких крон, близько 487 тис. євро, спрямують на геологічні та інженерні дослідження і підготовку проєктної документації.
У компанії зазначили, що проєкт сприятиме децентралізації енергосистеми та інтеграції України до енергетичних стандартів ЄС.
Також наголошується, що фінансування є частиною ширшого пакета допомоги Норвегії на 8 млн євро для підтримки інвестицій у відновлювану енергетику та інші стратегічні галузі.
