...

Мінрозвитку та Рада бізнес-омбудсмена узгодили співпрацю у відновленні

автор Roman Cheplyk
пʼятниця, квітня 3, 2026
1 ХВ
Мінрозвитку та Рада бізнес-омбудсмена узгодили співпрацю у відновленні

Меморандум про прозорі правила та інвестиції у відбудову

Міністерство розвитку громад та територій України та Рада бізнес-омбудсмена підписали меморандум про співпрацю у відновленні країни. Сторони домовилися поєднати зусилля держави та бізнесу для прозорих механізмів відбудови й залучення інвестицій.

Документ передбачає роботу над зрозумілими правилами участі приватного сектору у проєктах, підвищенням прозорості тендерів та ефективним зворотним зв’язком щодо регуляторних бар’єрів.

Найбільший дефіцит фінансування фіксується в енергетиці, транспортній інфраструктурі та житловому секторі. Саме ці сфери визначають стійкість економіки та базові умови життя.

У межах меморандуму планують спільні ініціативи на міжнародному, національному та місцевому рівнях, створення робочих груп, підготовку законодавчих змін і консультаційну підтримку громадам та бізнесу.

Меморандум підписали віце-прем’єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба і бізнес-омбудсменка Анка Фельдгузен.

Вам буде цікаво